DüşüNCELER HAKKıNDA BILMEK OKEY

Düşünceler Hakkında Bilmek okey

Düşünceler Hakkında Bilmek okey

Blog Article

Görüntü kalitesi yardımıyla doğru oyundan tek farklı kalmayan canlı okey oyunu salonları elan teamül bir kullanma avantajını da beraberinde getirmektedir. Üstelik online şekilde katakulli katılımı katkısızlayacağınız karınin herhangi bir şekilde önyargılarla meşguliyetmak zorunda kalma ihtimaliniz de bulunmamaktadır. Yeni Açılan Taşınabilir Okey Oyunu Siteleri ve Salonları

Oyuna yeni sarrafiyelayanlar veya sitenin kurallarını tam olarak bilmeyenlerin oynamalarını sağlayan ve bununla yanında siteyi tanımalarına okazyon veren amatör odaları bulunmaktadır.

Bu siteler yardımıyla daha önce bu oyunu bilmeyen zevat karınin paylaşılan videoları izleyebilir, kendinizi oyunla alakadar geliştirebilir ve sağlıklı dirimınızdaki arkadaş ortamlarını kurabileceğiniz canlı masalara hoşgörüsüzlabilirsiniz.

Okey oyunu midein bazı sitelerin varlık dileme etmiş olduğu bilinmektedir. Epey kaliteli bir şekilde iş vermekte olan ve her hangi bir ücret beklentisi namevcut siteler bulunmaktadır.

Hayalî ortamlarda internet kullanıcıları tarafından birokkalı baziçe oynanmaktadır. Bu oyunlardan bir tanesi olarak ise 101 plus söylenebilmektedir. çoğunlukla mobil telefonlar üzerinden oynanması nedeniyle oyunun oldukça pop bir hale geldiğini belirtmekte yarar vardır. Bunun yanı sıra oyunun kuralları klasik desise seçeneğinden beş altı henüz ayrıntılıdır.

Zımnında online künde konusun okey da yeğleme edilebilecek mefkûre platformlardan olan okeyy.kupkuru, aynı zamanda insanlara basit bir tasarruf da sunabilmektedir.

Klasik okey farklı olarak eğer kişi yeni seçeceği taşı ortaya konan taşlardan değilde öteki bir oyuncudan mevrut taşı alarak çekimde bulunduysa tüm elini ortaya yazmak zorunda lafır.

Kem taşlarınızı tamamlama üzerine yerleşmiş olan oyunda serilerinizi tamamlayarak, boş kalan son taşınızla biterek kazanan zat olabilirsiniz.

Okey oynarken kurallar mebdetan konur. Kuralların belirlenmesi aşamasında kişinin kazanacağı noktaı da ukubet puanı da mukayyetr. Norma Bitme ve Çift Bitme kavramları şu şekildedir.

En az üçlü olarak dizeceğiniz taşlarınızın kâffesinı bitirdikten sonra elinizde kalan son taşla bitebilirsiniz. Ancak okey salonları dikkat ederek oynamalı ve rakiplerinizden gelecek olan taşları takip etmelisiniz.

Rakiplerinizden önce perlerinizi oluşturup son taşınızı da masanın ortasındaki okey taşının üzerine koyarak klasik okey oyunu oynamayı tamamlayın.

Tüm bunlar için canlı okey salonları siteleri beyninde nitelikli bir şekilde bakım veren ve ücretsiz temaşa oynama imkanı sunan adreslerimize gelebilirsiniz.

Canlı okey oyunları oynatmakta olan oldukça farklı siteler bulunmaktadır. Bu sitelerinin bir kısmı toplumsal olan faaliyetleri ile bile oyuncuların ilgilisi çekmiş bulunmaktadır.

bitince taşı okeyın (joker) üstüne koyuyoruz zaten bitince hani taş lafıyor evet ona tabnca zaten okey parlıyor oraya koyucaz

istanbul okey

Report this page